Reklamná agentúra

Ponúkame Vám najlepší fotokútik na trhu PARTYFOTOSK


WEB dizajn

V oblasti výroby internetových prezentácií Vám naša agentúra ponúka kompletný sortiment prezentácií od klasických HTML až po najnáročnejšie systémy CMS s možnosťou zriadenia internetového obchodu, využívania elektronických formulárov na rýchlu komunikáciu zákazníka a Vašej firmy pomocou www. Samozrejmosťou sú anketové fóra.

Pripravovali sme aj tieto www stránky:

https://www.partyfotosk.sk
http://www.defire.sk
https://www.kosice-apartment.sk
https://www.az-shop.sk
http://www.metalmont.sk
http://www.salon-vera.sk

Najmodernejšou kategóriou v oblasti dizajnu prezentácií na internete sú takzvané CMS systémy (redakčné systémy). Z ich pomocou Vám vo veľmi krátkom čase vytvoríme prezentáciu, ktorá Vás ohúri svojimi schopnosťami a dizajnom. Celý redakčný systém sa skladá z modulov, ktoré sú variabilne použiteľné práve preto aby boli to pravé práve pre Vašu prezentáciu. V niektorých prezentáciách neodporúčame použitie redakčných systémov.
Ďalšou výhodou redakčných systémov je, že je možné ich aktualizovať aj bez potreby znalosti HTML kódu. To znamená, e Vašu prezentáciu si môžete zaktualizovať aj Vy sami vo svojej firme.
V rámci administrácie Vám ponúkame kompletný sortiment WEB hostingu a webdesignu, ktorý Vám ušijeme na mieru s ohľadom na požiadavky, ale aj potreby Vášho vebu. Na bližšie informácie prejdite do sekcie WEB hosting.
Pri web designe Vám môžeme ponúknuť výrobu prezentácie na kľúč pri ktorom si preberieme Vaše doterajšie reklamné a iné materiály a mi sami Vám vytvoríme prezentáciu, ktorá bude najlepšie prezentovať Vašu firmu. Digitálne fotenie, skenovanie a iné grafické práce sú samozrejmosťou.
Máte už svoju prezentáciu a zistili ste, e už nespĺňa Vaše požiadavky po obsahovej, alebo grafickej stránke? Nelámte si hlavu a ihneď nás kontaktujte. Naša agentúra Vám zabezpečí dizajn tretieho tisícročia už do 48 hodín.
Tvorba klasickej stránky prebieha v profesionálnom programe na tvorbu internetových stránok s možnosťou pridania rôznych Java scriptov, DHTML scriptov a iných moderných technológií. V prípade záujmu zabezpečíme pravidelnú prípadne vyžiadanú údržbu stránky so zavedením akciových tovarov, akcií, prípadne iných zmien na stránku. Ak sa bojíte, že potencionálni zákazníci vašu stránku na internete nenájdu, veľmi sa mýlite. Pridaním odkazov s adresou Vašej stránky na slovenské a svetové vyhľadávacie servery Vám zvýšime návštevnosť stránky ako aj jej ľahšiu dostupnosť pre klientov. Pre ukážky stránok prejdite do sekcie REFERENCIE!

Výroba stránok prebieha v niekoľkých fázach a to nasledovne:

  • formovanie požiadaviek – prebieha priamo vo firme zákazníka, tu sa stanoví druh stránky, použitá technológia na jej výrobu, grafická náročnosť, preberieme materiály potrebné pre výrobu, v prípade potreby odfotíme Vami požadovaný sortiment, firmu a pod.
  • výroba základnej štruktúry – tu podľa dodaných materiálov vypracujeme štruktúru stránky a jednotlivé rozloženie dát, všetko samozrejme po dohode s Vami a Vaším odsúhlasením
  • samotné plnenie dát na stránku – scanovanie, prepis textov a tabuliek a vkladanie dát na stránku

Podkladové texty pre výrobu WWW stránky je najlepšie dodať v elektronickej forme.